Cześć! Jeśli myślisz, że możemy razem zrobić coś fajnego, to koniecznie napisz do mnie na kontakt@opycha.pl konkretną propozycję!

Jeśli nie masz pewności, czy projekt, który chcesz mi zaoferować jest zgodny z moją polityką prowadzenia bloga, to rzuć okiem poniżej, co mogę dla ciebie zrobić, ale przeczytaj także jaka jest charakterystyka mojego bloga, żeby nie marnować swojego czasu na pisanie do mnie oferty w sprawie reklamy czegoś, co jest niespójne z jego tematyką etc.

Blog powstał ponad dwa lata temu i pierwotnie dotyczył tylko kulinariów. Od stycznia 2019 roku zaczęłam poszerzać tematykę o kwestie powiązane z szeroko pojętym stylem życia. Daleko mi do wpisów o tym, jak pyszna jest kawa ze Starbucks’a, ale jeśli dałoby się to wpleść w artykuł, który da jakąś wartość moim czytelnikom, to czemu nie? 😉

 

Sprawdź poniżej co mogę dla ciebie zrobić:

  • pełny wpis
  • test/recenzja
  • lokowanie produktu
  • wpis gościnny

Pamiętaj jednak, że podejmę się tylko tych współprac, które wnoszą wartość także dla moich czytelników, a nie tylko dla mnie. Ponadto nie opublikuję na blogu niczego, co dotyczy leków/aptek, pożyczek, hazardu, kwestii religijnych, pornografii itp. lub ogólnie jest zakazane przez polskie prawo.

Aby jeszcze bardziej ułatwić ci życie i oszczędzić czas, poniżej przedstawiam statystyki bloga za marzec 2019. Jednocześnie uprzedzam, że blog w ostatnim czasie się intensywnie rozwija, więc statystyki będą systematycznie aktualizowane, ale też zmienią się moje wymagania odnoście potencjalnych współprac 😉

Warto też wspomnieć, że moje wpisy pojawiają się w serwisach zewnętrznych, takich jak:

serwisy typowo kulinarne – Durszlak, myTaste, Fooder, Mikser Kulinarny

serwis wielotematyczy Kobiece Inspiracje

media społecznościowe – Facebook, Instagram, Pinterest